Özel olarak yapılandırılmış alt yapısı ile...

Türkiye'nin Lider

Seo hosting ve Seo sunucu firmasıyız.

Her düzeyde yenilik yapmak Akweb Hostingi olarak firmamızın kurumsal kimliğinin önemli bir parçasıdır. Alt yapımızı sürekli olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek için değiştirmekte ve geliştirmekteyiz. Ortalama 5 yıldır müşterilerimize sunduğumuz fiziksel sunucu hizmetimiz ile gerek rakiplerimizden daha kaliteli hizmet sunabilmek gerekse de bu hizmetimizde kiralık sunucu maliyetlerini minimum tutarak, en uygun fiyat ile vermek için devamlı olarak çabaladık.

Bu bağlamda yüksek CPU ihtiyacı olan müşterilerimiz için E3 ve E5 yeni nesil işlemci stokları ile oluşturduğumuz fiziksel sunucu paketlerini, aynı anda da yüksek RAM ve disk ihtiyaçları olan müşterilerimiz için çeşitlendirdik. Yüksek CPU, Yüksek RAM, SATA ve SSD disk alternatifleri ile oluşturduğumuz fiziksel sunucularımız en uygun fiyat ile de müşterilerimize sunduk.

Hizmet kalitemizi en üst seviyede tutmak için kesinlikle oem sunucu kullanmamaktayız. Her zaman için uzun soluklu ve donanım arızalarını en az hatta sıfıra indirecek şekilde rack tipi dedicated server'lar ile, server için özel üretilmiş enterprise diskler kullanalarak RAİD1, RAİD10 ve RAİD50 gibi yapılandırmalar ile performans ve veri güvenliğini en üst seviyede tutmaktayız

 

 

Tüm bunların yanında hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkarabilmek adına Türkiye'nin önde gelen lider veri merkezleri olan, Bursa Dgn, Denizli netinternet ve İstanbul Vodafone veri merkezlerinde oluşturduğumuz tamamı firmamıza ait olan veri merkezlerimiz ile müşterilerimize istedikleri an istedikleri lokasyonda hizmet alabilme olanağı sağladık. Multi lokasyon sayesinde müşterilerimiz hizmetlerinde gerek yedeklilik gerekse de Türkiye içerisindeki erişim ağını genişletme fırsatı bulurken, veri merkezlerinde olabilecek bir erişim sorununda diğer veri merkezlerindeki hizmetleri ile yayına devam edebilecek durumda olmaktadır.

Üstelik yukarıda bahsettiğimiz ve daha burda anlatamadığımız bir çok faydayı da müşterilerimize en uygun fiyat ile sunmaya gayret gösterdik ve kiralık sunucu piyasasında bu yönde yer alarak, sektöre yön veren firmalardan olduk.

"Türkiye'nin lider kiralık fiziksel sunucu firması" olma hedefi ile sektöre girdiğimizde hep ilklerden olmak için çabaladık ve bu yönde sunduğumuz bir çok hizmette "Türkiye'de ilk" olma gururunu yaşadık. Türkiye'de en fazla SEO IP ile hizmet sağlayan Seo hosting firması olduk. Bu çıtayı daha yukarı taşıdık ve Rakipsiz olarak 60 farklı A ve C Class IP ile SEO VDS SUNUCU hizmeti sağlayan tek firma olduk.

Bununla da yetinmedik, Maksimum seviyede performans ve maksimum kalitede hizmet için Türkiye Lokasyon Fiziksel Seo Sunucu hizmeti ile yine sektörde tek olmayı başardık. Tüm bu yenilik ve gelişmelerimiz ile birlikte "seo çalışması" yapmayı hedefleyen tüm kullanıcıların büyük bir çoğunluğu seo hosting, seo reseller hosting ya da seo sunucu hizmeti için firmamız ile mutlaka görüşme sağlayarak hizmet kalitemizden yararlandı.

Sizde en kaliteli hizmeti en uygun fiyat ile almak isterseniz mutlaka www.akwebhostingi.com sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçin. Size uygun bir çözümümüz mutlaka olacaktır.